Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

9.7.2018 0:00 - 0:00

Koncert: Uvira/Bruno/Hafizi trio

Pouze na pozvání. Společně s Českou ambasádou v Haagu uzavřeme toto kulturní pololetí krásným jazzovým koncertem tria Uvira/Bruno/Hafizi. Mezinárodní jazzové trio založil mladý český klavírista a skladatel Jan Uvira v roce 2015 v Rotterdamu. Trio hraje moderní jazz, převážně Uvirovy skladby. Po loňském ohromujícím úspěchu jsou opět v Nizozemsku!

Jan Uvira, jazzový klavírista a skladatel, studoval obor jazzový klavír na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a později na Hudební akademii Karola Szymanowského v Katovicích (Polsko). V roce 2015 absolvoval výměnný studijní pobyt na rotterdamské Vysoké umělecké škole Codarts u klavíristy Roba van Bavela.

Bulharský bubeník Martin Hafizi studoval na Národní hudební škole v Sofii a momentálně je studentem rotterdamské Codarts. Získal mnoho mezinárodních cen (Valencie, Cannes, Plovdiv, Sofia, Petrohrad).

Italský kontrabasista Alessio Bruno studoval na Královské hudební akademii v Haagu a momentálně je studentem magisterského studia na rotterdamské Codarts.

Akce se koná v rámci projektu 1918-2018.

Místo konání:
Datum:

9.7.2018 0:00 - 0:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala