Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.6.2018 - 17.6.2018

Fashionclash 2018

Také letos podporuje České centrum Rotterdam účast českých návrhářů na každoročním festivalu módy a designu Fashionclash v Maastrichtu. Po loňském úspěchu se vrací Michaela Čapková s kolekcí ze svého projektu Power of identity – Memory fashion message, která je ve znamení stoletého výročí založení Československa. Přehlídku Čapkové zahájí taneční výstup Andrey Vykysalé Benkové.

Fashionclash je každoroční festival, platforma mladých návrhářů a výtvarníků, kteří rozvíjejí módu novými směry, a obsahuje i spřízněné discipliny jako textilní návrhářství a šperkařství, fotografii, tanec a performance. V letošním roce se festival koná od 15. do 17. června v Maastrichtu a jeho téma zní Fashion My Religion.

Přehlídka Michaely Čapkové se koná v sobotu 16. června. Program módních přehlídek začíná od 19 hodin, přesný čas přehlídky Michaely Čapkové bude oznámen v dohledné době. 

Bližší informace najdete zde.

Akce se koná v rámci projektu 1918-2018.

 

 

 

Michaela Čapková studuje obor móda na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V roce 2011 založila vlastní módní značku MIM, která nabízí modely z jejích silně konceptuálních a kreativně experimentálních kolekcí pro běžné nošení.

 

Bližší informace o Michaele Čapkové najdete zde. 

 


Místo konání:
SAM-Decorfabriek, Meerssenerweg 215, Maastricht
Datum:

Od: 15.6.2018
Do: 17.6.2018

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala