Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Výzva k účasti na 28. ročníku Mezinárodního bienále grafického designu Brno 2018

Dovolujeme si Vás jménem pořadatele oslovit s výzvou o možnosti účasti na Mezinárodní soutěžní přehlídce Bienále Brno 2018. Očekává se široké spektrum grafických návrhů – od vizuálních identit přes návrhy plakátů, časopisů, písem až po orientační systémy.

V době od 6. září do 15. listopadu 2017 mohou grafičtí designéři z celého světa přihlašovat své projekty vytvořené v letech 20152017 do Mezinárodní soutěžní přehlídky Bienále Brno 2018.

Zaslané práce posoudí mezinárodní výběrová porota, nejlepší práce budou vystaveny od května příštího roku v rámci Mezinárodní soutěžní přehlídky Bienále Brno 2018 v Moravské galerii v Brně. Práce vystavené v rámci soutěžní výstavy posoudí mezinárodní výběrová porota, která udělí Velkou cenu 28. mezinárodního bienále grafického designu Brno 2018 – Cenu ministra kultury České republiky.

Přihlášení projektů je možné zde. 

Více informací naleznete zde v sekci Mezinárodní soutěžní přehlídka.

Nejzazší termín pro online odeslání přihlášky včetně digitální dokumentace soutěžních prací a zároveň i fyzické doručení exponátů do Moravské galerie v Brně je 15. 11. 2017.