Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Stáž v ČC Rotterdam: podzim 2018

České centrum Rotterdam otevírá výběrové řízení na pozici stážisty od září 2018. Stáž je určena pro studenty se zájmem o propagaci české kultury v zahraničí. V rámci praktické stáže ČC nabízí neplacenou stáž v mezinárodním prostředí v příjemném týmu v centru Rotterdamu, spolupráci na zajímavých projektech, kontakt s kulturními organizacemi a umělci z České republiky a Nizozemska a možnost proniknout do nizozemského kulturního prostředí a získat zkušenost v oblasti kulturní diplomacie.

Náplň stáže: samostatné vedení sociálních sítí ČC (Facebook a Instagram) a spolupráce na PR (návrhy pozvánek a dalších tiskovin), zajišťování aktivit Českého centra, komunikace se sítí partnerů, mediální ohlasy, tiskové zprávy, fotografická dokumentace, komunikace s návštěvníky Českého centra a administrativní úkoly spojené s provozem Českého centra.

Minimální doba stáže je tři měsíce, delší doba je vítána.

Stáže jsou vhodné pro studenty vysokých škol a univerzit zapojených do programu Erasmus+ - pracovní stáže, který umožňuje získat grant, z něhož si studenti hradí nejnutnější náklady na pobyt a stravu. Stáže nejsou dále honorované.

Další informace najdete zde.

Potřebné dokumenty posílejte do 30.4.2018 na adresu cchaag@czech.cz nebo na schenk@czech.cz.