Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Resistor Sound Sessions

Brněnský klub Kabinet Múz, společně s hudebním portálem Fair Price Music a společností Smile Music, s podporou Státního fondu kultury České republiky vypouštějí novou sérii live sessions s názvem Resistor Sound Sessions s cílem představit mladé české hudební talenty ve světě. Nalaďte se na vlnu české alternativní hudby a zaposlouchejte se do zvuků a hlasů nové kapely každý týden!

První kapelou představenou v rámci Resistor Sound Sessions je postrockové duo Tomáš Palucha, které v minulém roce získalo nominaci na cenu Vinyla 2018 a na cenu české hudební kritiky.

Live Sessions se nahrávají v brněnském Kabinetě Múz, který je vybaven špičkovou zvukovou technikou a umožňuje tak autentické zachycení hudebních vystoupení. Výběr kapel do letošní série byl zajištěn odborníky z Fair Price Music, Kabinetu Múz a magazínu Full Moon. Další Resistor Sound Sessions budou vycházet v průběhu celého roku vždy digitálně a budou prezentovány českým a zahraničním médiím, skrze sociální sítě a ve spolupráci s českými centry v zahraničí.

První Resistor Sound Sesssion je k nahlédnutí zde. Pro další dávky české alternativní hudby můžete sledovat Facebook Resistor Sound Sesssion zde.

© Fair Price Music

Kontakt pro média - Petra Braddock (pb@fairpricemusic.com)

 

Foto © Jan Vrba