Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Podnikání a Právo

Workshop určen nejen českým, ale i nizozemským podnikatelům a soukromým osobám, které hledají právní pomoc nebo mají zájem investovat v Nizozemsku.

Filmový klub na cestách: Dědeček automobil - Grand Pére Automobile

Filmový klub Českého centra se v dubnu přestěhuje do Amsterdamu do Francouzského kulturního institutu, kde se bude promítat film režiséra Alfréda Radoka Dědeček automobil.

MIROSLAV HUCEK – DOPIS FRANCOUZŮM

Výstava černobílých fotografií Miroslava Hucka z různých koutů Francie ve Francouzském institutu v Amsterdamu, která je koncipována jako dopis Francouzům, který jim má připomenout jejich kulturní...

Výtvarný kroužek pro česky mluvící děti v Nizozemsku

Výtvarný kroužek pro česky mluvící děti v Nizozemsku 13. 3. - 17.4. 2011, každou neděli od 11:00 - 12:30 Cena € 50,- (rodinná sleva na druhé dítě / € 45 ).

MARTIN LEVICKÝ - KLAVÍR

Vystoupení mladého českého klavíristy Martina Levického na turné New Masters on Tour v Concertgebouw v Amsterdamu a v koncertní síni Odeon ve Zwolle.

Česky nejen v České republice

Jazykový workshop PhDr. Lídy Holé pro docenty českého jazyka v Nizozemsku. Tato akce je zaměřena na pomoc výuce češtiny jako cizího jazyka v ČR i zahraničí a především na metodickou podporu...

62 63 64 65 66 67 68


Naši partneři