Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Foto

Zpět do galerie

Promítání filmu Ve stínu

České centrum v Rotterdamu uspořádalo pro návštěvníky pravidelného filmového klubu dubnové promítání kriminálního filmu Ve stínu. Podívejte se na snímky z projekce a z následného setkání, které proběhlo 8. dubna 2015. Dubnový filmový klub přivítal také vzácné hosty. Film přišel zhlédnout slavný český dirigent Jiří Bělohlávek s manželkou.

Připravujeme se na návštěvníky filmového klubu. Hana Kolářová, stážistka ČC Rotterdam. Připravujeme se na návštěvníky filmového klubu. Hana Kolářová, stážistka ČC Rotterdam.
Dubnový filmový klub přivítal také vzácné hosty. Film přišel zhlédnout slavný český dirigent Jiří Bělohlávek s manželkou. Vpravo Hana Schenková, ředitelka ČC Rotterdam Dubnový filmový klub přivítal také vzácné hosty. Film přišel zhlédnout slavný český dirigent Jiří Bělohlávek s manželkou. Vpravo Hana Schenková,...
Hana Schenková, ředitelka ČC Rotterdam, vítá v sále hosty filmového klubu. Hana Schenková, ředitelka ČC Rotterdam, vítá v sále hosty filmového klubu.
Hana Schenková, ředitelka ČC Rotterdam Hana Schenková, ředitelka ČC Rotterdam
Hana Schenková, ředitelka ČC Rotterdam Hana Schenková, ředitelka ČC Rotterdam
Setkání fanoušků českého filmu po promítání. Setkání fanoušků českého filmu po promítání.
Filip Bloem, programový referent ČC Rotterdam, pomáhá s občerstvením pro návštěvníky. Filip Bloem, programový referent ČC Rotterdam, pomáhá s občerstvením pro návštěvníky.